Křižovatka
Rovernet
Rádci
KD
Vodní skauti
Skaut.cz
Přihlásit se
....
Vedení oddílu
— Program
— Akce
— Základny a tábořiště
— Mezinárodní
— Řízení a organizování
— Vzdělávání
Řízení střediska
— Řízení
— Lidé
— Majetek a hospodaření
— Administrativa
— Propagace
— Registrace
Organizace
— Benefity
— Ústředí
— Další instituce
— Vzdělávání
— Komunikace
— Kontakty
Všechny novinky
Vedení oddílu
Program
Obecné
Benjamínci
Světlušky a vlčata
Skautky a skauti
Rangers a roveři
Rodinný skauting
Dospělí
Akce
Celostátní akce
Tábory
Nábory
Služba společnosti
Databáze vzdělávacích akcí a kurzů
Přehled událostí
Základny
Vyhledávání základen
Přidávání a upravování
Mezinárodní
Vyraž na velké akce
Cestuj a pomáhej
Mezinárodní skauting z domova
Mezinárodní skauting a ty
Řízení
Evidence členů a dokumentace
Tým vedení oddílu
Komunikace a propagace
Administrativa tábora
Založení nového oddílu
Skautský kroj
Hodnocení kvality
Semafor
Vzdělávání
Databáze vzdělávacích akcí
Kvalifikace
Vzdělávání na klíč
Další možnosti vzdělávání
Ochrana a bezpečí dětí
Řízení střediska
Řízení
Začínám s vedením
Strategie a plánování
Vzdělávání vedoucích středisek
Hodnocení kvality
Semafor pro tábory
Příručka pro vedoucí středisek
Lidé
Výchovný zpravodaj
Personalistika
Získávání lidí
Vzdělávání
Podpora týmu
Zhodnocení spolupráce
Uvítací balíčky
Společenství přátel skautingu
Dospělý nováček
Hospodaření
Informace pro hospodáře
Předpisy a metodiky
Dotace
Pojištění
Fundraising
Nemovitosti
Účetnictví
Revizní komise
h.skauting.cz
Administrativa
Spolkový rejstřík
Stanovy a název
Sněmy a volby
Dokumentace
Spisovna
Přehled dokumentů
Ochrana osobních údajů
Vzory smluv
Propagace
Jak mluvit o skautingu
Jak na média
Propagační materiály
Komunikace s rodiči
Nábory
Kontakty
Regionální komunikace
Komunikační nástroje
Registrace
Návody
Členské příspěvky
FAQ a důležité pojmy
Evidence členů
SkautIS
Organizace
Benefity
Skautská telefonní síť
Skautská energie
E-mail a G Suite
Členská karta a slevy
Skautské servery
Software techsoup
Ústředí
Valný sněm
Náčelnictvo
Výkonná rada
Rozhodčí a smírčí rada
Ústřední revizní komise
Odbory
Strategie 2022
Kancelář ústředí
Nejvyšší vyznamenání
Další instituce
Zvláštní organizační jednotky
Kraje
Skautský institut
Tiskové a distribuční centrum
Obchody
Vzdělávání
Vzdělávací systém
Odbor pro vzdělávání
Ústřední lesní škola
Databáze vzdělávacích akcí
Pořádáme vzdělávací akci
Odborné činovnické kvalifikace (OČK)
Vzdělávání na klíč
Komunikace
Vnitřní komunikace
Krizová komunikace
Zpětná vazba
Propagace
Sondy - průzkumy
Křižovatka - návody a postupy
Skautský vizuální styl
Kontakty
Junák - český skaut
TDC a redakce časopisů
Skautské obchody
Kontakty STS a SE
Registr jednotek
Všechny novinky
Chyba na stránce: Dokumenty - Křižovatka"
URL: https://krizovatka.skaut.cz/dokumenty"
Zavřít
Dokumenty
E-knihovna
Metodiky
Program
Akce
Mezinárodní
Vzdělávání (oddíl)
Řízení
Lidé
Hospodaření
Administrativa
Registrace
Benefity
Ústředí
Další instituce
Vzdělávání
Komunikace
Formuláře
Spisovna
Řády
Směrnice
Vyhlášky
Zápisy z VRJ
Zápisy z NJ
Materiály pro jednání Náčelnictva
Metodické materiály
Formuláře
Nálezy RSRJ
Dokumenty URKJ
Dokumenty uživatelů
16370 Elearning Člen (Skaut)
532 Šereda František (Moulin)
12590 Vovsík Tomáš
79 Kupka Ondřej (Dick)
61 Peřina Ondřej (Jerry)
12972 Koblížková Petra
1760 Šablová Lenka (Prskavka)
13720 Vlčková Petra
3100 Čakrtová Michaela (Střízlík)
91 Musilová Kateřina (Danělka)
15969 Novotná Eva
1680 Tichavová Barbora (Rozárka)
1924 Beránek Petr (Vlk)
70 Mesl Jan (Mýval)
3538 Vokál Ondřej (Vokin)
7366 Bureš Michal (Bumerang)
3355 Novotná Anežka (Áša)
4840 Kolář Jiří (Rys)
757 Brtnová Barbora (Šalupa)
278 Štěrba Martin (Agi)
2944 Jech Vladislav (Kamzík)
11502 Taussiková Jitka
3776 Šmajzrová Kateřina
295 Peroutka Michal (Pérák)
16464 Hladná Renata
271 Petera Jan (Slimák)
476 Zeman Václav (Šík)
14096 Vacková Petra
5403 Hildebrandová Petra (Blecha)
11018 Křivánek Martin (Set)
14740 Ambrozek Jakub (Mravenec)
5251 Zajíc Jiří (Edy)
3790 Juránek Jan (Hanes)
4224 Hána František (Sin)
127 Borecký Tomáš (Cruise)
306 Vaněk Petr (Permoník)
10356 Karasová Jana
14841 Neuheisl Lukáš
403 Novotný Libor (Hobit)
6458 Frnka Karel (Karlík)
3312 Němec Martin (Ben)
282 Bejčková Hana (Karamela)
768 Klenčík Martin (Akéla)
9039 Holíková Petra
2800 Adámková Aneta
17940 Majíčková Klára
3334 Hobzová Ludmila (Lída)
8069 Špatenka Jan (Špáťa)
3354 Kaczor Jan (Me2d)
852 Procházková Anna (Andy)
12092 Rexa Martin
8649 Urban David (Ňuf)
4768 Jindrová Lucie
697 Martinek Miroslav (Sid)
406 Navrátilová Vladimíra (Vevy)
186 Brzobohatý Ivo (Ještěr)
13720 Vlčková Petra
3233 Hrdlička Michal (Tarzan)
8716 Zemanová Dominika (Julie)
68 Slavík Tomáš (Fred)
481 Trnková Eliška (Upírek)
4022 Krejsa Břetislav
14478 Ondrašíková Táňa
1456 Novák Jan
3915 Olišarová Markéta (Jonatán)
23555 Svobodová Marie (Amazónka)
754 Kolařík Martin (Smurf)
24354 Novotná Nikola (Nikča)
9095 Starý Pavel
3298 Zeisek Vojtěch (Jezevec)
22720 Axman Jakub
8494 Adamová Martina (Sepka)
25647 Daněčková Petra (Peťule)
1527 Lucký Jakub (Jáma)
2544 Měřínská Eva
15556 Zatloukalová Simona (Koblížek)
1787 Řeháková Marie (Maru)
2910 Nedoma Patrik (Paťa)
7865 Vytásková Jana (Ferda)
1081 Cvachová Daniela (Danča)
5765 Horáková Kateřina
15363 Pavliš Martin (Krokodýl)
26627 Byrtusová Markéta
27185 Test Pan (Tesťák)
4271 Gaňová Monika (Máňa)
7578 Procházková Klára (Rajče)
1778 Jurčíková Veronika
5792 Tarantová Dana (Komtesa)
15183 Růžičková Lucie (Štěnice)
28494 Trojak Barbora (Brambůrka)
5776 Mrázová Markéta (Vizuňa)
22150 Výšek Jáchym (Mýval)
14563 Letocha Ondřej
1152 Fiedler David (Fido)
1048 Chval Zdeněk
17904 Hrouza Martin
308 David Dominik (Hraboš)
4979 Ostatnická Kateřina (Osud)
5261 Adamcová Martina
1398 Bartošová Jitka (Veverka)
5701 Stejskal Ondřej
30546 Hrnčířová Jana
35448 Dlabalová Veronika
4366 Foldyna Tomáš (Drákula)
11332 Dobrozemská Ludmila
3840 Musilová Markéta (Blecha)
16291 Boubín Josef
31546 Jirasová Jana (Prcek)
904 Sýkorová Pavla (Gymi)
21249 Pavliš Štěpán (Prófa)
100 Vítek Tomáš (Datel)
6286 Běnek Ondřej (Ent)
13634 Hovorková Tereza (Šmudla)
15418 Burešová Johana (Lilek)
40558 Vaidová Zuzana
9005 Pavlásková Šárka
989 Modrák Martin (Orel)
12881 Chmelař Jan
Formulare
Akce
Majetek
OJ
Organizace
Pojisteni
Prihlasky
Snemy
Stavby
Tabor
Ucetnictvi
Vyznamenani
Vzdelavani
Nejstahovanější soubory
metodika_8_doklady
(5403 Hildebrandová Petra (Blecha))
Krojový řád - Příloha č. 2 - Krojové označení
(Řády)
Metodický list - Přiznání k dani z příjmu právnických osob
(Metodické materiály pro hospodáře)
Směrnice k táborům
(Směrnice)
Organizační řád
(Řády)
Navigace:
Domovská stránka
/
Dokumenty
Nahlásit chybu
Vedení oddílu
Program
Základny a tábořiště
Akce
Mezinárodní
Administrativa, personalistika, řízení
Řízení střediska
Začínáme s vedením
Registrace členů
Personalistika a řízení
Finance a hospodaření
Spisovna
E-knihovna
Skautská organizace
Benefity
Kontakty
Strategie Junáka
Instituce a orgány
Vzdělávání
Krizová komunikace
Externí odkazy
Skaut.cz
Rádcovský rozcestník
Rovernet
Buď Připraven!
RSS Křižovatky
Skautská energie